Вівторок, 23.10.2018, 20:10
Вітаю Вас Гість | RSS
Форма входу
Контакти
E-mail:
kotvo@adm-pl.gov.ua
Поштова адреса: 38600,смт. Котельва, Полтавський шлях, 224
Телефон: 2-13-84
Банери
Головна » 2016 » Травень » 12 » Кому здешевлять путівки в оздоровчі табори?
07:54
Кому здешевлять путівки в оздоровчі табори?
 

До уваги батьків

Кому здешевлять путівки в оздоровчі табори?

   У 2016 році з районного бюджету відповідно комплексної Програми оздоровлення та відпочинку дітей Котелевського району на період до 2019 року виділені кошти для забезпечення організованими формами відпочинку та оздоровлення дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки( дітей пільгових категорій).Дані кошти передбачені для придбання путівок у СОК «Ковпаківець» с.Шевченкове Котелевського району для дітей, що потребують особливої соціальної уваги та підтримки, а саме: дітей-сиріт; дітей, позбавлених батьківського піклування; дітей з багатодітних сімей; дітей з малозабезпечених сімей; дітей, які виховуються в сім’ях внутрішньо переміщених осіб та фактично проживають у Котелевському районі; дітей, які виховуються в сім’ях учасників бойових дій або приймали участь в антитерористичній операції; дітей-інвалідів; талановитих та обдарованих дітей; відмінників навчання; дітей, що знаходяться на диспансерному обліку; дітей працівників бюджетної сфери; дітей працівників агропромислового комплексу та соціальної сфери села.

   Відповідно обласної Програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2015-2019 роки та Порядку направлення дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку(ДЗОВ) за рахунок коштів обласного бюджету надаються путівки до відповідних ДЗОВ Полтавщини та її межами. Щоб отримати путівку до табору, необхідно звернутись до відділу освіти, сім’ї та молоді Котелевської РДА із заявою та документами, що підтверджують пільговий статус дитини.

   Також у поточному році за ініціативою голови облдержадміністрації Валерія Головка в районі планується запровадження системи часткової оплати вартості путівки за рахунок бюджетних коштів до обласних дитячих закладів оздоровлення та відпочинку в розмірі прожиткового мінімуму, визначеного законодавством на початок 2016 року, для дитини віком від 6 до 18 років. Звернутись за такою допомогою зможе кожна сім’я, де виховується дитина/діти від 7 до 17 років включно, незалежно від наявності чи відсутності у дитини пільгового статусу.

   Для отримання детальної інформації та подання відповідних документів батькам необхідно звернутися з 20 травня до відділу освіти, сім’ї та молоді в кабінет № 13.3 Котелевської райдержадміністрації за адресою: смт. Котельва, вул. Жовтнева, 221, телефон 2-22-07.

 

В.І. Ярошенко,

                                                          головний спеціаліст відділу освіти,

                                                           сім’ї та молоді Котелевської РДА

Категорія: Новини відділу освіти | Переглядів: 260 | Додав: Sprinter | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук
osvita.ua
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Опитування