Вівторок, 23.10.2018, 20:38
Вітаю Вас Гість | RSS
Форма входу
Контакти
E-mail:
kotvo@adm-pl.gov.ua
Поштова адреса: 38600,смт. Котельва, Полтавський шлях, 224
Телефон: 2-13-84
Банери
Головна » 2018 » Січень » 4 » Акція "Відповідальність починається з мене"
15:25
Акція "Відповідальність починається з мене"

   Відповідно наказу Міністерства молоді та спорту України від  09.08.2017 №3352 «Про затвердження Положення про Всеукраїнську інформаційно-профілактичну акцію "Відповідальність починається з мене", яке зареєстроване в Міністерстві юстиції України 23 жовтня 2017 р. за №1287/31155 акція проводиться щорічно.

Акція проводиться  з метою забезпечення сприятливих умов розвитку молоді та підтримки ініціатив громадськості у цій діяльності, пропаганди та утвердження здорового способу життя у молодіжному середовищі.

Головною метою акції є підвищення усвідомленості та інформування населення щодо ведення здорового способу життя, підвищення соціальної активності і зміцнення здоров'я, формування стійких мотивацій до самостійних занять фізичною культурою і спортом.

Здоровий спосіб життя робить наше життя цікавим та щасливим, незважаючи на виникаючі труднощі, без яких наше життя неможливе.

Основними завданнями Акції є:

  • виявлення фактів порушень чинного законодавства щодо незаконного продажу неповнолітнім алкогольних напоїв та тютюнових виробів;
  • обстеження вулиць міста на предмет наявності зовнішньої реклами алкогольних напоїв та тютюнових виробів;
  • здійснення інформаційно-просвітницької роботи щодо відповідального ставлення до свого здоров’я шляхом розповсюдження листівок, плакатів, буклетів, проведення консультацій;
  • розвиток партнерських відносин інститутів громадянського суспільства з органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування, приватними структурами, громадськими організаціями, засобами масової інформації.

Цільовою аудиторією Акції є молодь, яка залучається на добровільних засадах до реалізації відповідних заходів  Акції.

Пропонуємо всім бажаючим долучитись до вищезазначеної Акції та не залишатись байдужими до власного здоров’я, та здоров’я своїх близьких.

Переглядів: 411 | Додав: Sprinter | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук
osvita.ua
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Опитування